Smluvní podmínky

Vzor smlouvy a ceník si přečtete kliknutím na na ikonku výše. A v rámci 1. ročníku máme pro Vás bonus - každý z Vás od nás získá 10 volných vstupenek na festival, které můžete použít pro svoje známé, nebo zhodnotit třeba při soutěžích na vašich sociálních sítích.

Registrace

Registrační formulář vyplníme za Vás - Vy pak obdržíte instrukce do uvedeného e-mailu. V příloze najdete smlouvu, kterou prosím obratem podepište a zašlete nám zpět na e-mail. Děkujeme. 

Výstavní plocha

Výběr Vaši optímální prodejní plochy provádíme cca 1 měsíc před akcí. Vystavovatele řadíme tak, aby zapadali do konceptu areálu a abychom pro návštěvníka přinesli ty nejlepší chuťové kombinace. 

REGISTRACE VYSTAVOVATELE

Základní údaje
Kontaktní údaje
Výstavní plocha

Výběr plochy je pouze orientační, proto vyberte plochu, která se Vám nabídne jako první, přesné umístění v areálu budeme kompletovat cca 1 měsíc před akcí. 

Vybavení

Vyberte ze seznamu vybavení položky, které budete potřebovat pro svůj prodejní stánek. 

ZÁŽITKOVÝ FOOD FESTIVAL

Dokonalý rodinný výlet o letních prázdninách? Tak přesně ten vás čeká již 17.srpna v největším přírodním zábavným areálu České republiky. Od 10.hodiny se promění areál Šiklova mlýna na největší rodinný street food festival ve velkém stylu. Pozvánka

SLEDUJ NÁS

Na našich sociálních sítích najdeš všechny detaily o akci, dokonce tam velmi často soutěžíme o zajímavé ceny! Sleduj nás na Facebooku, Instagramu a pokud se ti líbí, dej nám "Like" Více info.

CENÍK VSTUPENEK

Využijte možnosti pohodlného zakoupení vstupenek přímo zde na webu. Zároveň se podívejte zda můžete získat slevu na vstupné. Kompletní ceník.