SLEDUJTE NÁS!

21.08.2019

1. ročník je za námi...koukni na fotky

Děkujeme Vám všem, že jste byli s námi. Za rok se na Vás těšíme na Šiklandu! První rok nám ukázal, že máte Šikland rádi a zážítkový festival Dej si FOOD se Vám líbil. Na příští rok zamakáme a připravíme pro Vás spoustu překvapení. Koukněte na celou fotogalerii na našem Facebooku

17.08.2019

Je to tady!!!!

Přátelé, my hlásíme, že máme připraveno! Počasí bude super a to jííídlo! Koukni na náš Instagram, nebo Facebook a dozvíš se všechno, co Tě čeká! Takže zítra se na Vás těšíme. Za tým Dej si FOOD, Kateřina

14.08.2019

Našli, nenašli, NAŠLI!

Ano, po upřímně extrémním boji jsme našli někoho, kdo nám pomůže dělat festival co nejvíc udržitelný! Nejen, že společnost FCC Group poskytla nádoby na třídění odpadu za udržitelných podmínek, ale tako EKO-KOM vám pomůže, naučit se s odpadem zacházet. Navštivte tedy obří zónu EKO-KOMu a rozšiřte si obzory, ale moc Vás prosím - TŘIĎTE S NÁMI. Děkujeme také všem prodejcům, kteří používají správné kompostovatelné nádobí. 

13.08.2019

Poslední dny se slevou 50% pro RODINY

Předprodej výhodných vstupenek pro rodiny "za půlku" končí již v pátek! Využijte předprodejů a ušetřené koruny můžete krásně na místě prožít :D. Těšíme se na Vás. Již tuto sobotu!

13.08.2019

HESLO! Piknik...bude!

Přátelé a kamarádi našich akcí! Vypadá to, že ten nahoře nám dá i sluníčko, proto připomínáme! Plavky, ručník a piknikové deky s sebou! Těšíme se na Vás již tuto sobotu.

29.07.2019

Dětská zóna zabaví každé dítko...

....megatrampolína, lezecká stěna, přírodní koupaliště, pro kreativce Pískohraní, animační program od Hitrádia Vysočina a Sítě pro rodinu! A navíc i minimenu, kde děti najdou vše, co milují - zmrzlina, palačinka a další. 

19.07.2019

Soutěž o vstupenky

Chceš získat dvě volné vstupenky, nebo jednu rodinnou ZDARMA? Napiš nám na info@pteam.cz, proč bychom právě Tobě měli vstupenku dát! Vybereme tři odpovědi, které nás nejvíc pobaví a volná vstupenka je vaše! Odpovědi nám posílejte do 31.7.2019 do 12:00. Už se moc těšíme!

03.07.2019

Piknik

Připravte si deky. Pikniková zóna s dostatkem stínu se pro vaši rodinou pohodu otevře již 17.8. v 10:00. V zóně zároveň můžete posedat na sedací pytle od společnosti DayDream CZ. Tedy heslo: #dekyssebou

01.07.2019

Takový program jste ještě nezažili!

Na tento výlet nezapomene celá rodina! Skvělé jídlo a pití, které jste dosud neochutnali je hlavním lákadlem, ale až pupíky naplníte, tak se můžete nechat zkrášlit v beauty zóně, nebo si užít masáž, pánové jistě nepohrdnout projížďkou na off-road dráze, nebo si zasportují v zóně Decathlonu a co děti? Koukněte se do programu, je tam toho opravdu hodně. 

26.06.2019

Kup si zvýhodněné lístky!

Vstupenky na festival Dej si FOOD exklusivně na tomto webu v sekci "Kup si vstupenky"! Ode 1. července běží navíc kampaň 1+1 a ty máš tak vstup za půlku. A co tě na festivalu čeká. Čti na webu!

01.06.2019

Seznam zážitků a chutí je na světě!

Od dnešního dne najdeš na webových stránkách kompletní přehled toho, co na fesťáku ochutnáš, a také co tam zažiješ. Roluj dolů :)

06.05.2019

Nasadili jsme novou grafiku!

Teď už je to jasné! Obrázky mluví za vše. Festival Dej si FOOD bude novou kombinací skvělého zážitku. Pro děti je připraveno přírodní koupaliště s interaktivní dětskou zónou , pro dospělé skvělé speciality, a všichni dohromady mají možnost zažít jedinečný den v největším přírodním areiálu Šiklův mlýn. 

01.05.2019

S chutí do toho a půl je hotovo!

Máme pro Vás skvělou zprávu, je 1. května a my máme připraveno. Už známe jména tří desítek stánků a opravdu každý bude 100% exklusivní. Ještě doladíme program, ve spolupráci s partnery Vám připravíme zábavu a 1. zážitkový food festival může spustit prodeje vstupenek!

28.03.2019

Spouštíme registrace!

Hledáme právě Vás? Máte food truck se zajímavým a originálním menu? Jste výrobce smysluplných potravin? A chcete se ukázat o prázdninách v navštěvovaném areálu Šiklova mlýna? Pak se nám ozvěte na tel. čísle 775 063 316, nebo nám napište na rezervace@dejsifood.cz. Registrace jsou možné do vyprodání ploch, nebo do 30.5.2019

11.03.2019

1. ročník festivalu Dej si FOOD

Nová akce, s  jedinečným rozměrem v největším přírodním zábavným areálu na Vysočině - Šiklův mlýn. Kdo neznáte, koukněte se na jejich web www.sikland.cz a budete nadšení! Dokonalá kombinace zážitkového food festu a rodinného výletu.